Yongnuo YN-622N KIT LCD zestaw...
Yongnuo YN-622N KIT LCD zestaw...
Yongnuo YN-622N KIT LCD zestaw...
Yongnuo YN-622N KIT LCD zestaw...
Yongnuo YN-622N KIT LCD zestaw...

Yongnuo YN-622N KIT LCD zestaw transmiter + nadajnik / odbiornik (stopka Nikon)

YN622N-KIT 6947110919126
 

Przeznaczenie zestawu YN-622N KIT

Zestaw zawierający sterownik radiowy YN-622N-TX oraz odbiornik YN-622N. Pozwala na pełną kontrolę nad oświetleniem z użyciem lamp reporterskich wykorzystujących system I-TTL. Zasięg wynoszący 100 metrów pozwala na pracę w dużych studiach lub terenie

Cechy sterownika YN-622N-TX

Zasięg do 100 metrów

Zastosowanie częstotliwości 2.4 GHz pozwala na uzyskanie ogromnego zasięgu bez zakłóceń. Maksymalny zasięg wynosi aż 100 metrów co pozwala na w pełni swobodne użytkowanie zarówno w dużych studiach jak i plenerze.  YN-622N-TX jest rozwiązaniem bardzo uniwersalnym.

Obsługa 3 grup i 7 kanałów

YN-622N-TX umożliwia zarządzanie lampami błyskowymi podzielonymi na trzy grupy w siedmiu kanałach, gdzie każda z grup może być zarządzana oddzielnie w trybach I-TTL, manual oraz Super Sync. Dodatkowo w trybie Super Sync możliwe jest dokładne zsynchronizowanie manualnych studyjnych lamp nawet z bardzo krótkimi czasami otwarcia migawki.

Wbudowany wyświetlacz LCD

Wyzwalacz został wyposażony w duży i czytelny panel LCD ułatwiający sterowanie lampami. W połączeniu z dużymi, wygodnymi w użyciu przyciskami zapewnia pełną kontrolę nad oświetleniem.

Współpraca z trybem HSS

YN-622N-TX pozwala na kontrolę takich parametrów jak moc błysku, kompensacja ekspozycji, czas synchronizacji, także w trybie HSS z krótkimi czasami migawki - do 1/8000 s. Pozwala też na zmianę momentu rozpoczęcia błysku na pierwszą lub drugą kurtynę.

Szybki i prosty montaż

Wyzwalacz można bezproblemowo zamontować w gorącej stopce aparatu lub przy użycu przewodu Synchro (w aparatach z gniazdem synchro). Gorąca stopka wyzwalacza posiada pierścień blokujący zabezpieczajacy przed przypadkowym wysunięciem.

Wbudowany port USB

Wbudowany w kontroler port USB służy do aktualizacji oprogramowania zapewniając pełną współpracę również z nowymi modelami lamp. 

YN-622N-TX posiada również gniazdo PC do odbierania sygnału z aparatu oraz diodę wspomagania autofocus.

Cechy wyzwalacza / odbiornika YN-622N

Uniwersalność zastosowań

YN-622N może działać jako nadajnik lub odbiornik, zarówno podczas używania go z lampami reporterskimi jak i studyjnymi. Dzieje się tak za sprawą gniazda PC. Takie rozwiązanie czyni z niego urządzenie bardzo uniwersalne. Dodatkowe sanki pozwalają na założenie lampy na aparacie.

Obsługa systemu TTL oraz I-TTL

Yongnuo YN-622N w pełni wspiera systemy TTL oraz E-TTL w trybie manual oraz multi. Pozwala to na swobodne korzystanie z błysku bezprzewodowego nie martwiąc się o ustawione parametry.

Praca w 3 grupach i 7 kanałach

Doskonałym rozwiązaniem wykorzystywanym przez profesjonalistów jest możliwość podziału na grupy (do 3 grup). Umożliwia to zdalne zarządzanie określonymi lampami z dala od nich. Możliwe jest więc wykorzystanie całych schematów oświetleniowych. Sterowanie grupami lamp ułatwiają diody LED znajdujące się na górnej części wyzwalacza. Aby zapobiec przypadkowemu wyzwoleniu którejś z lamp możliwe jest wybranie jednego z aż 7 kanałów pracy.

Wsparcie systemu HSS

Dzięki synchronizacji z krótkimi czasami (tryb HSS) możliwe jest wykorzystanie urządzenia również przy zdjęciach sportowych, lub wszędzie tam gdzie potrzebny jest krótki czas naświetlania. Wyzwalacz synchronizuje się na przednią lub tylną kurtynę migawki pozwalając rozwijać twórcze wyobrażenia. Funkcja wspomagania AF ułatwia ustawienie ostrości w słabym oświetleniu.

Łatwe i szybkie mocowanie

W porównaniu z pierwszą wersją urządzenia poprawiony został system mocowania. Odbywa się to za pomoca szybkiej do przesunięcia dźwigni. Zwiększa to komfort pracy i czas gotowości. 

Aktualizacja oprogramowania poprzez USB

Znajdujący się w wyzwalaczu port micro USB umożliwia aktualizację oprogramowania udostępnianą przez producenta przez co urządzenie może zyskac nowe funkcjonalności wprowadzane w późniejszym okresie.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.
Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.