Yongnuo YN-622N II zestaw 2...
Yongnuo YN-622N II zestaw 2...
Yongnuo YN-622N II zestaw 2...
Yongnuo YN-622N II zestaw 2...
Yongnuo YN-622N II zestaw 2...

Yongnuo YN-622N II zestaw 2 nadajników/odbiorników (stopka Nikon)

YN622NII 6947110919188
 

Przeznaczenie wyzwalacza YN-622N II

Yongnuo YN-622N II to druga generacja wyzwalacza radiowego przeznaczonego do lamp systemowych i studyjnych. Zastosowanie łączności radiowej o częstotliwości 2.4 GHz pozwala na sterowanie lampami na odległość nawet 100 metrów. Dzięki obsłudze TTL oraz I-TTL doskonale sprawdzi się zarówno w amatorskich jak i profesjonalnych rozwiązaniach. W zestawie znajdują się 2 sztuki urządzenia.

Cechy szczególne

Uniwersalność zastosowań

YN-622N II może działać jako nadajnik lub odbiornik, zarówno podczas używania go z lampami reporterskimi jak i studyjnymi. Dzieje się tak za sprawą gniazda PC. Takie rozwiązanie czyni z niego urządzenie bardzo uniwersalne. Dodatkowe sanki pozwalają na założenie lampy na aparacie.

Obsługa systemu TTL oraz I-TTL

Yongnuo YN-622N II w pełni wspiera systemy TTL oraz I-TTL w trybie manual oraz multi. Pozwala to na swobodne korzystanie z błysku bezprzewodowego nie martwiąc się o ustawione parametry.

Praca w 3 grupach i 7 kanałach

Doskonałym rozwiązaniem wykorzystywanym przez profesjonalistów jest możliwość podziału na grupy (do 3 grup). Umożliwia to zdalne zarządzanie określonymi lampami z dala od nich. Możliwe jest więc wykorzystanie całych schematów oświetleniowych. Sterowanie grupami lamp ułatwiają diody LED znajdujące się na górnej części wyzwalacza. Aby zapobiec przypadkowemu wyzwoleniu którejś z lamp możliwe jest wybranie jednego z aż 7 kanałów pracy.

Wsparcie systemu HSS

Dzięki synchronizacji z krótkimi czasami (tryb HSS) możliwe jest wykorzystanie urządzenia również przy zdjęciach sportowych, lub wszędzie tam gdzie potrzebny jest krótki czas naświetlania. Wyzwalacz synchronizuje się na przednią lub tylną kurtynę migawki pozwalając rozwijać twórcze wyobrażenia. Funkcja wspomagania AF ułatwia ustawienie ostrości w słabym oświetleniu.

Łatwe i szybkie mocowanie

W porównaniu z pierwszą wersją urządzenia poprawiony został system mocowania. Odbywa się to za pomoca szybkiej do przesunięcia dźwigni. Zwiększa to komfort pracy i czas gotowości. 

Aktualizacja oprogramowania poprzez USB

Znajdujący się w wyzwalaczu port micro USB umożliwia aktualizację oprogramowania udostępnianą przez producenta przez co urządzenie może zyskac nowe funkcjonalności wprowadzane w późniejszym okresie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.
Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.