Yongnuo YN-622C-TX LCD kontroler...
Yongnuo YN-622C-TX LCD kontroler...
Yongnuo YN-622C-TX LCD kontroler...
Yongnuo YN-622C-TX LCD kontroler...
Yongnuo YN-622C-TX LCD kontroler...

Yongnuo YN-622C-TX LCD kontroler radiowy (stopka Canon)

YN622C-TX 6947110919065
 

Przeznaczenie sterownika YN-622C-TX

YN-622C-TX to kontroler radiowy  pozwalający na bezprzewodowe sterowanie lampami systemowymi wyposażonymi w tryb E-TTL i podłączonymi do obiornika YN-622C. Ogromny zasięg sięgający 100 metrów doskonale sprawdzi się nawet w profesjonalnych zastosowaniach. Możliwość podziału na grupy ułatwia pracę z dużą ilością lamp.

Cechy wyróżniające

Zasięg do 100 metrów

Zastosowanie częstotliwości 2.4 GHz pozwala na uzyskanie ogromnego zasięgu bez zakłóceń. Maksymalny zasięg wynosi aż 100 metrów co pozwala na w pełni swobodne użytkowanie zarówno w dużych studiach jak i plenerze.  YN-622C-TX jest rozwiązaniem bardzo uniwersalnym.

Obsługa 3 grup i 7 kanałów

YN-622C-TX umożliwia zarządzanie lampami błyskowymi podzielonymi na trzy grupy w siedmiu kanałach, gdzie każda z grup może być zarządzana oddzielnie w trybach e-TTL, manual oraz Super Sync. Dodatkowo w trybie Super Sync możliwe jest dokładne zsynchronizowanie manualnych studyjnych lamp nawet z bardzo krótkimi czasami otwarcia migawki.

Wbudowany wyświetlacz LCD

Wyzwalacz został wyposażony w duży i czytelny panel LCD ułatwiający sterowanie lampami. W połączeniu z dużymi, wygodnymi w użyciu przyciskami zapewnia pełną kontrolę nad oświetleniem.

Współpraca z trybem HSS

YN-622C-TX pozwala na kontrolę takich parametrów jak moc błysku, kompensacja ekspozycji, czas synchronizacji, także w trybie HSS z krótkimi czasami migawki - do 1/8000 s. Pozwala też na zmianę momentu rozpoczęcia błysku na pierwszą lub drugą kurtynę.

Szybki i prosty montaż

Wyzwalacz można bezproblemowo zamontować w gorącej stopce aparatu lub przy użycu przewodu Synchro (w aparatach z gniazdem synchro). Gorąca stopka wyzwalacza posiada pierścień blokujący zabezpieczajacy przed przypadkowym wysunięciem.

Wbudowany port USB

Wbudowany w kontroler port USB służy do aktualizacji oprogramowania zapewniając pełną współpracę również z nowymi modelami lamp. 

YN-622C-TX posiada również gniazdo PC do odbierania sygnału z aparatu oraz diodę wspomagania autofocus.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.
Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.