Yongnuo RF-605N zestaw 2...
Yongnuo RF-605N zestaw 2...
Yongnuo RF-605N zestaw 2...
Yongnuo RF-605N zestaw 2...

Yongnuo RF-605N zestaw 2 nadajników/odbiorników (stopka Nikon)

RF605N 6947110919157
 

Przeznaczenie wyzwalacza RF-605N

Wyzwalacz RF-605N to rozbudowana, wzbogacona o wyświetlacz wersja wyzwalacza RF-603N. Pozwala na bezprzewodowe sterowanie aparatem oraz wyzwalanie lamp systemowych i studyjnych z odległości nawet 270 metrów. Każde z 2 urządzeń znajdujących się w zestawie może działać zarówno jako nadajnik jak i odbiornik. Wyzwalacz wyróżnia także możliwość pracy w 6 grupach i 16 kanałach.

Cechy wyróżniające

Zasięg nawet 270 metrów

Wyzwalacz RF-605N pracuje w częstotliwości 2.4 GHz. Dzięki temu wyróżnia się ogromnym zasięgiem, nawet 270 metrów. Doskonale sprawdzi się więć w dużych przestrzeniach, gdzie inne wyzwalacze nie dają radę. Częstotliwość ta jest również odporna na zakłócenia i zniekształcenia sygnału.

Funkcja nadajnika lub odbiornika

Każde z urządzeń znajdujących się w zestawie ma taką samą funkcjonalność. Może działać zarówno w trybie nadajnika jak i odbiornika a także pilota wyzwalającego spust migawki. Dzięki takiemu rozwiązaniu zestaw doskonale się uzupełnia i umożliwia łatwą rozbudowę.

Wbudowany wyświetlacz LCD

Dzięki wbudowanemu, podświetlanemu wyświetlaczowi w prosty sposób można wybrać grupę, kanał czy sprawdzić ustawienia. Bezpośrednio po właczeniu wyzwalacza widzisz wszystkie ustawienia a gdy tylko chcesz możesz je szybko zmienić bez marnowania czasu.

Wyzwalanie lamp studyjnych i systemowych

Gniazdo PC wbudowane w wyzwalacz umożliwia podłączenie do lamp studyjnych i wyzwalanie ich z pomocą tych 2 urządzeń. Jednocześnie możliwe jest wyzwalanie lampy systemowej znajdującej sie na sankach.

Funkcja pilota do aparatu

Podłączenie jednego z modułów do gniazda wyzwalacza migawki w aparacie pozwala na przewodowe wyzwolenie migawki za pomocą jednego z wyzwalaczy. Posiadając 2 urządzenia możliwe jest zdalne wyzwalanie z odległości nawet 270 metrów

Synchronizacja z krótkim czasem wyzwalania

Wyzwalacz współpracuje z krótkimi czasami otwarcia migawki, nawet 1/320 s. Możliwe jest więc fotografowanie z błyskiem również przy bardzo krótkich czasach naswietlania, np. w fotografii sportowej.

Praca w grupach - nawet 6 grup

Dzięki możliwości pracy w grupach wyzwalacze doskonale radzą sobie w dużych planach oświetleniowych na których możliwe jest zarządzanie poszczególną grupą lamp. Aby zapobiec przypadkowemu wyzwalaniu przez inne osoby możliwy jest wybór jednego z aż 16 kanałów pracy.

W zestawie z wyzwalaczami znajdują się 2 przewody - umożliwiające podłączenie do aparatu lub lamp studyjnych.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.
Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.