Obiektyw Yongnuo YN 50 mm f/1.8 C...
Obiektyw Yongnuo YN 50 mm f/1.8 C...
Obiektyw Yongnuo YN 50 mm f/1.8 C...
Obiektyw Yongnuo YN 50 mm f/1.8 C...
Obiektyw Yongnuo YN 50 mm f/1.8 C...

Obiektyw Yongnuo YN 50 mm f/1.8 C Mark II (mocowanie Canon EF)

YN50MM-F1.8/IIC 6947110911069
 

Unowocześnioną wersję obiektywu YN 50 mm f/1.8 wyposażonego w autofocus. Nowy model to przede wszystkim usprawniony układ optyczny oraz wydajniejszy autofocus Od poprzednika odróżnia go również m.in. krótszy dystans ostrzenia. Teraz to tylko 35cm.

Przeznaczenie

Wysokiej jakości zamiennik oryginalnego obiektywu Canon EF 50 mm f/1.8. Wzorowany na oryginale zapewnia wysoką jakość optyczną w konkurencyjnej cenie. Model ten doskonale sprawdzi się wśród użytkowników, którzy potrzebują bardzo jasnego obiektywu w wyjątkowo niskiej cenie.

Cechy obiektywu

Ogniskowa 50 mm

Ogniskowa obiektywu wynosi 50 mm a kąt widzenia 46 stopni. W aparatach z matrycą 35 mm nazywanych pełnoklatkowymi obiektyw ten daje bardzo naturalną perspektywę i wyjątkowo niskie zniekształcenia. Ogniskowa 50 mm może być wykorzystywana do każdego rodzaju fotografii. Jest więc to model bardzo uniwersalny.

Doskonała jasność

Maksymalny otwór przysłony f/1.8 zapewnia dużą ilość światła wpadającego do aparatu a to przekłada się na możliwość fotografowania i filmowania w słabym oświetleniu.

Wysoka jakość optyczna

6 elementów osadzonych w 5 grupach zapewniając wysoką jakość optyczną i minimalne aberracje. Dodatkowe powłoki chronią przed powstawaniem odbić światła.

7 listków przysłony

Przysłona zbudowana z 7 listków pozwala na<strong">uzyskanie pięknego efektu bokeh (rozmycie tła). W połączeniu z doskonałą jasnością idealnie sprawdzi się w fotografii portretowej.

Pełna komunikacja z aparatem

Obiektyw został wyposażony w styki pozwalające na pełną komunikację z aparatem Z poziomu aparatu możliwa jest pełna obsługa przysłony czy przeniesienie AF. Jest to rozwiązanie pozwalające na szybką pracę obiektywu.

Przełącznik AF/MF

Dla osób lubiących ręczne ustawianie ostrości, lub sytuacji w której AF mógłby mieć problem z ostrością przewidziano dodatkowy<strong">przełącznik AF/MF umożliwiający szybką zmienę trybu ustawiania ostrości z automatycznego na ręczny.

Waga tylko 162 gram

Pomimo bardzo dużej jasności obiektyw wyróżnia się kompaktowymi wymiarami i wagą wynoszącą tylko 162 gram. Jest idealnym rozwiązaniem dla amatorów lub profesjonalistów, którzy potrzebują zabrać ze sobą jedno lekkie i małe szkło.

Wyjątkowo atrakcyjna cena

Pomimo wysokiej jakości optycznej i doskonałej jasności obiektyw wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjną ceną co umożliwia zakup go nawet przez mniej zamożnych amatorów .

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.
Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.