Obiektyw Yongnuo YN 35 mm f/2.0 C...
Obiektyw Yongnuo YN 35 mm f/2.0 C...
Obiektyw Yongnuo YN 35 mm f/2.0 C...
Obiektyw Yongnuo YN 35 mm f/2.0 C...
Obiektyw Yongnuo YN 35 mm f/2.0 C...

Obiektyw Yongnuo YN 35 mm f/2.0 C (mocowanie Canon EF)

YN35MM-F2C 6947110910741
 

Przeznaczenie

Szerokokątny obiektywdedykowany do aparatów z matrycą pełnoklatkową lub APS-C. Ogniskowa 35 mm jest najczęściejstosowana przez reporterów orazw tzw. fotografii ulicznej. Szeroki kąt widzenia oraz brak zniekształceń doskonale sprawdzi się też przy portretach całej sylwetki.

Cechy obiektywu

Ogniskowa 35 mm

Ogniskowa obiektywu wynosząca 35 mm dajekąt widzenia 63 stopnie. W aparatach wyposażonych w matrycęAPS-Cmatryca nie pokryje całego obrazu, dlatego też zarejestrowany obraz będzie odpowiadał kątowi widzeniajak w ogniskowej 53 mm.

Bardzo wysoki poziom jasności

Obiektyw wyróżnia się doskonałą jasnością f/2.0 pozwalającą nafotografowanie w słabym oświetleniua także na uzyskanie efektu małej głębi ostrości (rozmytego tła). Zdjęcia zrobione tym obiektywem będą więcbardzo plastyczne.

Wysoka jakość optyczna

Na budowę obiektywu skada się 7 soczewek połączonych w 5 grup. Wysoka jakość szkła zapewniaobraz z niewielką ilością błędów optycznych.

7 listków przysłony

Przysłona zbudowana z 7 listków pozwala nauzyskanie pięknego efektu bokeh(rozmycie tła). W połączeniu z doskonałą jasnościąidealnie sprawdzi się w fotografii portretowej.

Pełna komunikacja z aparatem

Obiektyw został wyposażony w styki pozwalające na pełną komunikację z aparatem.Z poziomu aparatu możliwa jest pełna obsługa przysłony czy przeniesienie AF. Jest to rozwiązanie pozwalające na szybką pracę obiektywu.

Przełącznik AF/MF

Dla osób lubiących ręczne ustawianie ostrości, lub sytuacji w której AF mógłby mieć problem z ostrością przewidziano dodatkowyprzełącznik AF/MF umożliwiający szybką zmienę trybu ustawiania ostrości z automatycznego na ręczny.

Niewielka waga

Pomimo doskonałej jasności obiektyw wyróżnia niewielka waga, tylko 155 gram. Dzięki temu obiektywdoskonale sprawdzi się podczas długich wypraw.

Wyjątkowo atrakcyjna cena

Pomimo wysokiej jakości optycznej i doskonałej jasności obiektyw wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjną ceną co umożliwia zakup go nawet przez mniej zamożnych amatorów .

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.
Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.