Lampa LED Yongnuo YN-360
Lampa LED Yongnuo YN-360
Lampa LED Yongnuo YN-360
Lampa LED Yongnuo YN-360
Lampa LED Yongnuo YN-360
Lampa LED Yongnuo YN-360
Lampa LED Yongnuo YN-360
Lampa LED Yongnuo YN-360
Lampa LED Yongnuo YN-360
Lampa LED Yongnuo YN-360

Lampa LED Yongnuo YN-360

YN360-3200-5500k 6947110912066
 

Przeznaczenie

Yongnuo YN-360 to lampa wideo, która świetnie sprawdzi się w zarówno w studio jak i w plenerze z uwagi na swoje dwa rodzaje zasilania (bateria, zasilacz sieciowy - do nabycia osobno). Umożliwia uzyskanie wielu ciekawych kolorystycznie efektów bez użycia dodatkowych filtrów, co ogranicza liczbę sprzętów i przyspiesza pracę planie. Wybieranie koloru, ustawianie temperatury barwowej i jasności lampy może odbywać się zdalnie za pomocą aplikacji na smartfona lub za pomocą przycisku na uchwycie lampy (max 8 lamp w grupach). Zdalne sterowanie znacząco ułatwia organizację pracy niewielkim zespołom i samodzielnym vlogerom. 

Kilka kolorów do wyboru w jednej lampie

Lampa Yongnuo YN360 składa się z 360 diod LED: 160 o temperaturze barwowej 3200 K (światło żarowe), 160 o temperaturze 5500 K (światło dzienne) oraz 40 emitujących światło w jednym z trzech kolorów RGB: niebieskim, czerwonym lub zielonym. Dostępne są dwa tryby pracy:

  • Netural - w tym trybie lampa świeci światłem o temperaturze barwowej 3200 K - 5500 K, parametr ten może być dostosowany w zależności od oczekiwań użytkownika.
  • Full Color - po wybraniu tej funkcji lampa świeci jednym z trzech kolorów: niebieskim, czerwonym lub zielonym.

Różnorodne umiejętności świecenia z pewnością docenią osoby chcące ograniczyć bagaż do minimum, gdyż korzystanie z lamp tego typu pozwala zrezygnować z filtrów kolorystycznych. Inwestując w kilka lamp tego typu jesteśmy w stanie stworzyć kompletny zestaw oświetleniowy do nagrywania na Youtube czy vloga oraz do innych mniejszych produkcji.

Zdalne sterowanie grupą lamp z poziomu smartfona

Aby obsługa lampy była możliwie najbardziej komfrotowa producent wyposażył ją w dedykowaną aplikację. Przy jej pomocy użytkownik może bez podchodzenia do lampy dostosować kolor na podstawie dostępnej palety lub samodzielnie. Ponadto sterowanie jasnością może się odbywać z poziomu potencjometra na uchwycie lampy lub wspomnianej aplikacji mobilnej.

Aplikacja obsługuje w grupach aż do 8 lamp, co oznacza, że nie trzeba wprowadzać wszystkich ustawień dla każdej lampy osobno. Jest to przydatne również wtedy, gdy moc jednej lampy nie wystarcza na oświetlenie danego fragmentu planu. By spotęgować efekt możemy ustawić kilka lamp obok siebie i ustawić w nich identyczne parametry, co da złudzenie używania jednej mocnej lampy.

Uniwersalny montaż

Stopka urządzenia została wyposażona w standardowy gwint o rozmiarze 1/4". Jest on kompatybilny z wieloma statywami, dzięki czemu bez problemu zamontujesz go w swoim studiu.

Różne źródła zasilania

Do zasilania lampy można wykorzystać akumulator sieciowy lub akumulator litowo-jonowy NP-F750. Oba akcesoria należy dokupić osobno. Wytrzymały akumulator w trybie jasnego światła5500 K wystarczy na około 2 h pracy, natomiast w trybie RGB z dużą jasnością czas ten będzie dłuższy i wyniesie około 4 godzin.

Wierne odwzorowanie kolorów dzięki wysokiemu CRI 95

Wysokiej jakości ledy wykorzystane w lampie YN-360 mają bardzo wysoki wskaźnik odwzorowania kolorów CRI, który jest równy lub większy niż 95 (na 100). Gwarantuje to wiernie odwzorowane, naturalnie wyglądające barwy i brak fioletowo-zielonkawage zafarbu na nagraniu.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.
Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.