Lampa LED Yongnuo YN-300 III...
Lampa LED Yongnuo YN-300 III...
Lampa LED Yongnuo YN-300 III...
Lampa LED Yongnuo YN-300 III...

Lampa LED Yongnuo YN-300 III (3200-5500K)

YN300III-3200-5500k 6947110918761
 

Przeznaczenie lampy Yongnuo YN-300 III

YN-300 III to już trzecia generacja wydajnej lampy LED przeznaczonej do filmowania lub fotografowania. Zmienna temperatura barwowa od 3200 do 5500K pozwoli na połączenie światła lampy ze światłem zastanym dopasowując się barwą światła. Łaczność Bluetooth oraz dołączony pilot ułatwiają sterowanie lampą na odległość przez co może być używana z dala od operatora.

Cechy wyróżniające

Duża moc światła 18W

YN-300III doskonale sprawdzi sie przy oświetleniu nawet większych planów zdjęciowych, zbudowana z 300 diod LED zapewnia dużą ilość światła aż 2280 Lumenów. Moc światła może być płynnie regulowana przy użyciu pokrętła a dodatkowy przełącznik umożliwia zmianę jasności w krokach co 10% lub precyzyjnie co 1%.

Regulowana temperatura barwowa

Temperatura światła może być regulowana w zakresie od 3200 - 5500K. Takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie naturalnie białej lub cieplejszej barwy światła pozwalając na idealne dopasowanie się do sytuacj i światła zastanego. Zmienna temperatura barwowa ułatwia mieszanie światła zastanego ze światłem lampy bez przekłamań kolorystycznych.

Wbudowane wrota

Kąt świecenia lampy wynosi 55 stopni zapewniając równomierne oświetlenie nawet przy współpracy z obiektywem szerokokątnym. Możliwe jest ukierunkowanie światła za pomocą zintegrowanych z lampą wrót. Takie rozwiązanie pozwala tez na uniknięcie sytuacji, w której światło lampy mogłoby świecić w obiektyw tworząć bliki.

Zdalne sterowanie

Wbudowany w lampę odbiornik Bluetooth oraz specjalna aplikacja pozwala na zdalne sterowanie lampą przy użyciu smartfona, również z podziałem na grupy (do 8 lamp). Aplikacja działa na system Android oraz iOS. W bezpośredniej komunikacji możliwe jest też sterowanie za pomocą dołączonego do lampy pilota. Dzięki temu lampa może stać z dala od aparatu lub kamery (do 15 metrów) i nie wymaga podchodzenia w celu zmiany ustawień.

Wiele opcji zasilania

YN-300III może być zasilana za pomocą akumulatorów litowych Sony: (modele NP-F750, NP-F550, NP-F530, NP-F970, NP-F330, NP-F950, NP-F570, NP-F770, NP-F960, NP-F930)  lub zasilacza sieciowego (do nabycia oddzielnie).

Szerokie możliwości mocowania

W skład zestawu wchodzi adapter typu gorąca stopka. Pozwala on na zamocowanie lampy bezpośrednio na sankach aparatu lub kamery. Gwint statywowy 1/4 cala umieszczony w podstawce umożliwia montaż na typowym statywie fotograficznym. W zestawie znajduje się również wygodny uchwyt ręczny ułatwiający trzymanie lampy w dłoni lub montaż na statywach oświetleniowych.

Wyświetlacz LCD

Wszystkie informacje dotyczące ustawień lampy można w prosty i szybki sposób odczytać z wbudowanego wyświetlacza LCD. Nawet z dużej odległości.

Dodatkowe filtry w zestawie

W zestawie oprócz lampy i akcesoriów montażowych znajduje się filtr ocieplający oraz zmiękczający światło. Pozwala to na łatwe dopasowanie rodzaju światła do swoich potrzeb.

Lampa wyposażona jest w aktywny system chłodzenia wyłączający lampę w chwili zbyt wysokiej temperatury.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.
Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.