Lampa błyskowa Yongnuo YN-685...
Lampa błyskowa Yongnuo YN-685...
Lampa błyskowa Yongnuo YN-685...
Lampa błyskowa Yongnuo YN-685...
Lampa błyskowa Yongnuo YN-685...

Lampa błyskowa Yongnuo YN-685 Speedlite (stopka Canon)

YN685EXC 6947110910758
 

Przeznaczenie lampy YN-685

YN-685 to bardzo mocna lampa działająca w systemie Canon E-TTL / E-TTL II. Umożliwia współpracę z aparatem zarówno na sankach jak i bezprzewodowo dzięki czemu doskonale sprawdzi sie zarówno w reportażu jak i studio. Synchronizacja z krótkimi czasami pozwala na uzyskanie ciekawych efektów.

Cechy wyróżniające

Duża moc błysku

YN-685 jest lampą o bardzo dużej mocy. Liczba przewodnia przy ISO 100 i 200 mm wynosi aż 60. Tak duża moc zapewnia komfort użytkowania zarówno w studio jak i plenerze będąc nadrzędnym źródłem światła.  Dodatkowo, dioda wspomagająca autofocus znacznie przyspiesza ustawianie ostrości w ciemności, co usprawnia pracę z lampą. 

Wiele trybów pracy

Lampa może pracować zarówno na stopce aparatu, korzystając z systemu E-TTL, E-TTL II, manualnie, jak i bezprzewodowo, za pomocą sterowania radiowego przez YN-622C-TX. Pracując z trybie bezprzewodowym możliwa jest kontrola zaawansowanych funkcji, oraz sterowanie kilkoma lampami dostosowując moc błysków dla poszczególnych lamp.

Obracana i uchylana głowica

Głowica lampy YN-685 umożliwia regulację zarówno w pionie (-7 do 90 stopni) jak i poziomie (-180 do 180 stopni). Takie rozwiazanie pozwala na odbicie błysku pod dowolnym katem, od praktycznie dowolnej powierzchni (np. ściany czy sufitu) uzyskując przy tym zdecydowanie bardziej plastyczne oświetlenie niż przy błysku bezpośrednim.

Palnik z zoomem

Aby idealnie dopasować ilość światła potrzebnego do oświetlenia fotografowanej sceny lampa dostosowuje kąt rozsyłu światła do zastosowanej w aparacie ogniskowej w zakresie od 20 do 200 mm. Pozwala to jednocześnie zaoszczędzić moc przy stosowaniu długich ogniskowych skracając czas ładowania lampy i zwiększając trwałość akumulatorów. Możliwe jest też ręczne ustawienie ogniskowej.

Wbudowany dyfuzor i odbłyśnik

Wbudowany w głowicę, chowany odbłyśnik pozwala na odbicie części światła podczas fotografowania z uniesioną do góry głowicą. Kieruje w ten sposób część światła bezpośrednio na fotografowaną scenę. Znajdujący się w głowicy dyfuzor rozprasza i zmiękcza światło eliminując powstawanie ostrych cieni.

Duży, podświetlany wyświetlacz LCD

Wyświetlacz LCD umieszczony z tyłu lampy ułatwia podgląd ustawień oraz operowanie lampą. YN-685 posiada również komunikację dźwiękową (np. informującą o naładowaniu), którą w razie potrzeby możemy wyłączyć. 

Bezprzewodowa łączność

Lampa błyskowa YN685 obsługuje radiową komunikację z aparatami Canon w systemie E-TTL, poprzez wbudowany odbiornik YN-622C, sterownik YN-622C-TX oraz wyzwalanie za pomocą urządzeń YN-560IV, YN-560TX i RF-605/RF-603III/RF-603.

Wykorzystując odbiornik YN-622C II możliwe jest wyzwalanie lampy nawet z odległości do 100 m. w otwartej przestrzeni. Lampa wykorzystuje częstotliwość transmisji 2.4 GHz.

Tryb HSS i wsparcie AF

Tryb HSS umożliwia synchronizację błysku nawet przy bardzo krótkich czasach otwarcia migawki - do 1/8000 s. Tak krótki czas naświetlania pozwala na zamrożenie niemal każdego ruchu oraz na używanie lampy w ostrym słońcu, gdzie ilość światła wymusza stosowanie krótkich czasów.

W słabych warunkach oświetleniowych w ustawieniu ostrości pomaga dodatkowa dioda generowana z lampy i usprawniająca działanie systemu AF.

 

Zasilanie

Lampa jest zasilana za pośrednictwem 4 akumulatorów lub baterii typu AA, które bez problemu można kupić w kioskach i sklepach na całym świecie.

Stopka lampy została uszczelniona chroniąc styki przed uszkodzeniem i zabrudzeniem co gwarantuje sprawne działanie przez długie lata.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.
Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.