Cyber Clean VINYL PHONO Żel 160g...
Cyber Clean VINYL PHONO Żel 160g...
Cyber Clean VINYL PHONO Żel 160g...
Cyber Clean VINYL PHONO Żel 160g...
Cyber Clean VINYL PHONO Żel 160g...
Cyber Clean VINYL PHONO Żel 160g...

Cyber Clean VINYL PHONO Żel 160g Modern Cup - Kubek

CYB-46340 7611212463403
 

Utrzymanie w czystości płyt winylowych i gramofonu to zmartwienie niejednego melomana. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki na starym czy nowym sprzęcie, specjalistyczna masa czyszcząca CYBER CLEAN VINYL & PHONO pomoże przywrócić jego blask i naturalny dźwięk. CYBER CLEAN VINYL & PHONO to zaawansowany technologicznie środek zaprojektowany specjalnie do czyszczenia delikatnej powierzchni płyt winylowych oraz gramofonów. W odróżnieniu od tradycyjnych środków czyszczących proces usuwania kurzu i zabrudzeń odbywa się na sucho i bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. Specjalnie opracowana i opatentowana formuła chemiczna powoduje, że masa wnika w rowki płyty i wchłania wszelkie zanieczyszczenia mogące pogorszyć jakość odtwarzanego dźwięku. Doskonale sprawdza się także w czyszczeniu elementów gramofonu, wnikając we wszelkie zakamarki, pozostawiając powierzchnię czystą i pachnącą świeżością. Przy zachowaniu szczególnej ostrożności i delikatności, można nią także skutecznie oczyścić z zabrudzeń samą igłę oraz wkładkę gramofonu. Formuła chemiczna masy CYBER CLEAN VINYL & PHONO jest w stanie usuwać także tłuste odciski palców, nie pozostawiając przy tym żadnych zabrudzeń.

Naturalny i bezpieczny sposób czyszczenia

Preparat CYBER CLEAN VINYL & PHONO zanim został wprowadzony do sprzedaży, przez ponad dekadę był podawany wnikliwym badaniom i rygorystycznym testom w niezależnych laboratoriach. Jest wielokrotnego użytku a jego formuła oparta jest na naturalnych składnikach takich jak woda, etanol i guma guar.

Przyciśnij i brud zniknie! Czyli jak używać CYBER CLEAN VINYL & PHONO:

  1. Wyjmij masę z opakowania i ugniataj ją przez około 10 sekund. Dzięki temu masa dostosuje się do wartości pH Twojej skóry. Dotykaj tylko suchymi dłońmi.
  2. Nie pocieraj nią o płytę, ale łagodnie przyciśnij do jej powierzchni aby zabrudzenia przykleiły się do masy czyszczącej. Tę samą czynność powtórz czyszcząc wkładkę gramofonową, zwracając szczególną uwagę aby nie uszkodzić igły gramofonu. W razie potrzeby można czynność powtórzyć.
  3. Masa czyszcząca może być stosowana wielokrotnie aż do nasycenia kurzem i zanieczyszczeniami. W chwili gdy masa zmieni kolor na pokazany na opakowaniu, wymienić ją na nową, ale nie później niż 8 miesięcy od pierwszego użycia.
  4. Włóż preparat z powrotem do opakowania i szczelnie je zamknij, tak aby zapewnić świeżość preparatu i zapobiec jego wyschnięciu. Przechowuj produkt w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Cechy:

  • Unikalny i nowoczesny preparat do czyszczenia płyt winylowych oraz gramofonów o opatentowanej formule w formie masy żelowej CYBER CLEAN VINYL & PHONO.
  • Wychwytuje cząsteczki brudu, kurzu i zarazki ze wszystkich powierzchni i szczelin.
  • Nie pozostawia śladów na powierzchni i dłoniach.
  • Ma przyjemny, odświeżający zapach.
  • Opakowanie to praktyczny słoik umożliwiający szczelne zamknięcie i łatwe przechowywanie.

Zawartość opakowania:

  • 160 gramów preparatu czyszczącego CYBER CLEAN VINYL & PHONO

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.
Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.